Najlepsze Domy
Drzwi wewnętrzne do klasycznych wnętrz

Drzwi wewnętrzne do klasycznych wnętrz

Drzwi wejściowe oprócz swojej funkcji praktycznej pełnią również rolę dekoracyjną i powinny być dopasowane do stylu wnętrza. Przedstawiamy model, który idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych klasycznie.

Tradycyjne, masywne drzwi doskonale prezentują się w klasycznie urządzonych wnętrzach. Kolekcja Domino wyróżnia się nie tylko jakością, która zapewnia trwałość na lata, ale także ponadczasową stylistyką.

Dziewięć modeli, wśród których znajdziemy pełne i przeszklone skrzydła drzwiowe, łączy klasyczna rama. W niej zamknięte są różne warianty przeszkleń i płycin. Miłośnicy tradycji z pewnością wybiorą skrzydła Domino 1 i 9, z kolei zwolennicy nowych trendów - Domino 8 i 4. Duży wybór wzorów w ramach jednej kolekcji umożliwia zgrabne zróżnicowanie drzwi wewnętrznych w ramach jednego wnętrza. Takie rozwiązanie skutecznie przełamie monotonię, a jednocześnie pozwoli zachować estetyczną spójność.

Zarówno rama, jak i płyciny stanowiące wypełnienie w drzwiach Domino są wykonane z płyty MDF. Pionowe krawędzie skrzydeł są lekko zaokrąglone. Okleina w wersji ENDURO występuje w ośmiu wariantach kolorystycznych, ECO-FORNIR w sześciu wersjach, a okleina ryflowana w dwóch. W kolekcji Domino stosowana jest szyba Satinato.

Producent: Invado
Cena: od 389 zł

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
gazon.net.ua

http://www.fashioncarpet.com.ua

how to promotion website