Najlepsze Domy
Ciepłe i przytulne wnętrze niedużego domu

Ciepłe i przytulne wnętrze niedużego domu

Felix I to nieduży (133 m²) dom z poddaszem użytkowym. Pomimo tego jego wnętrza prezentują się przestronnie i jednocześnie przytulnie. W głównej mierze jest to zasługą otwartej przestrzeni dziennej, którą tworzą salon z jadalnią i kuchnią.

Felix I to nieduży (133 m²) dom z poddaszem użytkowym. Pomimo tego jego wnętrza prezentują się przestronnie i jednocześnie przytulnie. W głównej mierze jest to zasługą otwartej przestrzeni dziennej, którą tworzą salon z jadalnią i kuchnią. Kuchnia jest oddzielona jedynie niewielką ścianką, w której zainstalowano kominek. Wpływ na przestronny charakter wnętrz mają także białe ściany i duże przeszklenia, które znacznie rozjaśniają pomieszczenia.

Przytulny i ciepły klimat tworzą we wnętrzu drewniane elementy wykończeniowe. Drewniana podłoga, ścianka za telewizorem oraz drewniane ramy okienne.

Czytaj także: Wnętrze otwarte na ogród

Jasne wnętrza salonu z jadalnią i kuchni ożywione zostały ciemnymi meblami, czarno-białymi obrazami na ścianie oraz kolorowymi poduszkami na kanapie i pomarańczową lampą.

Przedłużeniem strefy dziennej jest taras, na który można wyjść bezpośrednio z salonu.

Na parterze zaprojektowano także jeden „zamknięty” pokój, który może pełnić funkcję gabinetu.

Na poddasze prowadzą eleganckie schody, przy których na brązowej ścianie powieszono kilka małych obrazków.

Całe poddasze zaprojektowano jako strefę nocną, z trzema sypialniami i łazienką. Aby zachować spójny charakter wnętrz, także sypialnie wykończono na biało i ocieplono drewnianymi elementami. Duże okna dachowe oraz drzwi balkonowe „oświetlają” wnętrze światłem naturalnym.

 

  • odp. GW,

    20 m kw. Tylko pozazdrościć posiadłości....
  • GW,

    Mieszkam na 20m kw. Super porady...
steroid-pharm.com

Нашел в интернете классный web-сайт на тематику Андровер www.farm-pump-ua.com/