REKLAMA
Najlepsze Domy
Beton we wnętrzu. Zobacz pomysły na jego wykorzystanie

Beton we wnętrzu. Zobacz pomysły na jego wykorzystanie

Betonowe powierzchnie, zarówno w wystroju kuchni i łazienki, jak również salonu cieszą się niesłabnąca popularnością. Doskonale wpisują się również we współczesne trendy urządzania wnętrz, ponieważ bardzo dobrze komponuje się z bielą, czernią i naturalnym drewnem, które cieszą się największym powodzeniem.

Betonowe powierzchnie, zarówno w wystroju kuchni i łazienki, jak również salonu cieszą się niesłabnąca popularnością. Doskonale wpisują się również we współczesne trendy urządzania wnętrz, ponieważ bardzo dobrze komponuje się z bielą, czernią i naturalnym drewnem, które cieszą się największym powodzeniem.

Beton doskonale sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Dobrze zaprezentuje się w minimalistycznym wnętrzu wypełnionym czarną lub białą zabudową, jak również tam, gdzie dominują żywe kolory. Może być tłem dla innych barw i struktur, ale możemy go też uczynić „głównym bohaterem” wnętrza.

Różne oblicza betonu

Możemy zdecydować się wielkoformatowe płyty betonowe, jak również zastosować farbę lub tynk strukturalny imitujący beton. Również producenci płytek ceramicznych prześcigają się w propozycjach rozwiązań imitujących beton. 

Między innymi Cersanit wprowadza dwie nowe kolekcje Memories i Monti, zainspirowane lubianym i wykorzystywanym przez projektantów i dekoratorów wnętrz betonem architektonicznym. Surowe w formie, w oszczędnej kolorystyce, ale zaprojektowane z przywiązaniem do szczegółu. Spójne i spokojne, tak jak coraz bardziej lubiany w naszych wnętrzach trend minimalizmu.

Salon czy łazienka utrzymane w chłodnej, monochromatycznej kolorystyce świetnie współgrają z płytkami imitującymi beton. Nie obawiajmy się jego chłodu, w razie czego domowego ciepła dodadzą wnętrzu krople koloru, drewniane dodatki i odpowiednia barwa światła. To najprostsze zabiegi na zmniejszenie surowości tego materiału.

Postaw na modny gres

Nowe gresy Cersanit to zarówno bardzo dosłowna interpretacja „betonowego” kierunku w designie, jak i wariacja kolorystyczna na temat. W obu kolekcjach dominuje szarość, a wzór płytek jest jak najbardziej zbliżony do prawdziwego surowca. Każda z kolekcji doskonale nadaje się do wykorzystania w nowoczesnych wnętrzach, inspirowanych stylem loft i industrial.

Gresy wprowadzamy na rynek w najmodniejszym formacie 29,7x59,8 cm. Już od kilku sezonów średnie wymiary płytek cieszą się wśród naszych Klientów niesłabnącą popularnością”– dodaje Senior Product Manager Cersanit, Tomasz Zaceński.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
iwashka.com.ua

http://xn--e1agzba9f.com

https://akkumulyatory.net