Najlepsze Domy
Aranżacja pokoju ucznia

Aranżacja pokoju ucznia

Zmęczony uczeń, to niezadowolony uczeń – bez odpowiedniej dawki odpoczynku wiedza jest przyswajana dużo trudniej. Przeszkodą może być mała przestrzeń – szczególnie, że miejsce do spania i nauki to najczęściej ten sam pokój. Jak sprytnie i niestandardowo poradzić sobie z tym problemem?

Wakacje pożegnaliśmy z żalem, ale i zdobywanie wiedzy może odbywać się z przyjemnością – wszystko zależy od zapewnienia odpowiednich warunków do nauki. Te możemy zapewnić uczniowi przez dobre zaaranżowanie pokoju. Oto nowoczesne rozwiązania, które zapewnią niezbędny komfort i poczucie swobody. 

Dobrym wyjściem jest zastosowanie okuć Tavoletto. Pozwalają w łatwy sposób z biurka i łóżka zrobić jeden mebel, dzięki czemu oszczędzamy sporo miejsca - mówi Jakub Malinowski, ekspert ds. okuć meblowych z firmy Häfele. 

Jak to wygląda w praktyce? Materac, który chcemy złożyć, obraca się i zaczepia o tylną ścianę mebla, dzięki czemu nie musimy martwić się o przesuwanie rzeczy pozostawionych na blacie. Ten ostatni przesuwa się w poziomie, dzięki czemu zeszyty i podręczniki mogą być pozostawione na jego powierzchni, by móc w jednej chwili wrócić do przerwanej nauki po zasłużonym odpoczynku.

Żeby oświecić ucznia

Komfortowe oświetlenie jest konieczne nie tylko dla wygody, ale też z punktu widzenia zdrowia naszych oczu. Technologia LED daje duże możliwości nie tylko pod względem regulacji oświetlenia, ale też umiejscowienia go - taśmy można wbudować nawet w mebel.

Systemy oświetlenia LED Loox są zdrowe dla naszych oczu i portfela. Oszczędzają zużywaną energię, a dzięki systemowi Plug’n’Play, wcale nie trzeba być fachowcem, żeby je zainstalować – mówi Jakub Malinowski.

Taśma Loox LED 3017 daje możliwość regulacji barwy światła, dzięki czemu dostosujemy moc do naszych potrzeb. Zarówno, by zapewnić sprzyjające relaksowi nastrojowe oświetlenie, jak i to przystosowane do dłuższej i wymagającej skupienia lektury szkolnych podręczników.
Ellipta – węcej miejsca na biurku

Mimo, że monitory nie są już tak duże jak kiedyś, nadal potrafią zająć na biurku dużo miejsca. W zestawie z myszką i klawiaturą tworzą trio, które może sprawić, że nie będzie już miejsca na książki i zeszyty. Receptę na to stanowi ramię Ellipta.

To wytrzymałe okuci o konstrukcji, która pomaga ma taką konstrukcję, zaoszczędzić jak najwięcej miejsca – tłumaczy Jakub Malinowski. – Możemy dowolnie operować ustawieniem monitora, co pozwala na dopasowanie ułożenia ekranu tak, by zapewnić dodatkową ochronę plecom dziecka – dodaje.

Ramię zapewnia nam około 40% więcej wolnej przestrzeni biurka. Dzięki temu oprócz niezbędnego dziś do nauki komputera, znajdzie się na nim miejsce na szkolne podręczniki i zeszyty.

Czytaj także: Kolorowy pokój ucznia

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
velomarket.org.ua

steroid.in.ua/products/boldever-200-kupit

http://pillsbank.net