Najlepsze Domy
Wybierz bezpieczne okna do pokoju dziecięcego

Wybierz bezpieczne okna do pokoju dziecięcego

Fot. Sokółka Okna i Drzwi_7.jpg
Fot. Sokółka Okna i Drzwi_7.jpg
Każde pomieszczenie w domu pełni odmienną rolę. Warto zatem dostosować rozmiar, rozmieszczenie i wyposażenie okien do poszczególnych wnętrz. Zapewni to optymalne doświetlenie i komfort użytkowania, co jest szczególnie ważne w pokoju, w którym na codzień przebywają nasze pociechy.

W różnych pomieszczeniach, zależnie od ich przeznaczenia, powinniśmy stworzyć inną atmosferę. W salonie pożądana jest duża ilość naturalnego światła, natomiast w sypialni liczy się komfort wypoczynku. Jeszcze inne warunki powinny panować w kuchni oraz w łazience.

W oknach wykonywanych na zamówienie istnieje możliwość dowolnego doboru ich parametrów. Profile można łączyć z różnymi pakietami szybowymi i uzupełniać o dodatkowe elementy. Dzięki temu wszystkie okna w domu są spójne pod kątem stylistyki, a jednocześnie precyzyjnie dostosowane do funkcji poszczególnych pomieszczeń – mówi Marek Aniśko, kierownik ds. aprzedaży krajowej Inwido Polska / Sokółka Okna i Drzwi.

Okno w pokoju dziecka

Okna znajdujące się w pokoju malucha warto wyposażyć w dodatkowe zabezpieczenia. Bardzo przydatna będzie klamka z zamkiem, którą można przekręcić tylko po odblokowaniu specjalnym kluczykiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu rodzice mogą mieć pewność, że spragniony wrażeń malec nie otworzy samodzielnie okna.  

Kolejny ważny element to tzw. szyby bezpieczne o wzmocnionej konstrukcji. Składają się one z dwóch sklejonych tafli szkła o grubości 3 mm połączonych warstwą folii PVB. W razie silnego uderzenia, np. piłką lub inną zabawką, takie szyby pękną, ale nie rozpadną się na kawałki. Nie ma więc obawy, że dziecko zostanie zranione.

Czy klimatyzacja w domu to sprawdzone rozwiązanie? Dowiedz się więcej!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
www.cleansale.kiev.ua

штори на балкон

farm-pump-ua.com