Najlepsze Domy
Wybieramy modne i wytrzymałe panele na podłogę

Wybieramy modne i wytrzymałe panele na podłogę

Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu w firmie RuckZuck odpowiada nam dlaczego na podłodze nie tylko sprawdzą się nie naturalne drewniane deski.

Drewno niewątpliwie stanowi ważny element wystroju wnętrza. Jest ponadczasowe i uniwersalne, co sprawia, że doskonale sprawdza się w każdym stylu aranżacji. Wykorzystuje się je zarówno na suficie, ścianach, jak też na podłodze.

W tym ostatnim przypadku może występować w postaci naturalnych desek, jednak równie efektownie zaprezentują się laminowane panele, które bardzo dobrze imitują prawdziwy surowiec. Jest to możliwe dzięki kilku ich właściwościom.

Synchroniczna struktura oraz trójwymiarowa powierzchnia odzwierciedlają organiczne właściwości drewna: rys włókien, słojów, a nawet sęków, które mogą stanowić niepowtarzalną ozdobę. Dodatkowo, na osiągnięcie naturalnego efektu pozwala czterostronna V-fuga, którą wyprofilowane są krawędzie paneli.

Kluczowe znaczenie posiadają też dekory, wśród których największą popularnością cieszą się te dębowe. By uczynić wnętrze przytulnym i przyjaznym, warto postawić na ciepłe odcienie beżu, brązu, karmelu lub wybrać nieco ciemniejszą barwę mlecznej czekolady. 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
www.farm-pump-ua.com/peptidy.html