Najlepsze Domy
Wybieramy atrakcyjny materiał na elewację

Wybieramy atrakcyjny materiał na elewację

Odpowiednio wykonana elewacja bez wątpienia stanowi ozdobę budynku. Jednak wybierając materiał do jej wykończenia należy zwracać uwagę nie tylko na walory estetyczne, ale również na ich funkcjonalność.

Fasada budynku bez przerwy narażona jest na działanie czynników zewnętrznych. Deszcz, wiatr, mróz i palące promienie słoneczne mają destrukcyjny wpływ na ściany zewnętrzne, dlatego też muszą być one odpowiednio zabezpieczone.

Dobrze wykonany produkt elewacyjny powinien charakteryzować się wysoką odpornością na wilgoć, zmienne temperatury, ale musi być również mrozoodporny oraz nie może się odkształcać ani blaknąć pod wpływem słońca.

Nie tylko tynk 

Ciekawym sposobem na dodanie fasadzie klimatu i niepowtarzalnego charakteru jest wybór trwałych, eleganckich i odpornych na działanie czynników zewnętrznych płyt elewacyjnych.

Takie rozwiązanie to nie tylko doskonała alternatywa dla popularnych tynków, ale również dobra metoda na harmonijne stylistyczne komponowanie bryły budynku z nawierzchnią wokół domu.

Intrygujący efekt wizualny osiągnąć można nie tylko poprzez pokrycie produktami elewacyjnymi całej fasady budynku, ale również dzięki ułożeniu ich jedynie w kilku wybranych miejscach.

Kamienna lub cegłopodobna okładzina wokół okien, drzwi czy na kolumnach będzie doskonale współgrała z brukowaną nawierzchnią podjazdu lub z płytami tarasowymi.

Warto też podkreślić, że obecnie nawet tradycyjne materiały elewacyjne mogą prezentować się elegancko i nowocześnie. Łączą wysokie parametry techniczne z modną kolorystką oraz są dostępne w odpowiadającym nowoczesnemu budownictwu formatach – tradycyjnych i wydłużonych. 

Urszula Koronczewska

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
купить велосипед

www.honda.ua/cars/accord/opisanie_modeli/