REKLAMA
Najlepsze Domy
Spraw sobie pralkę dla aktywnej rodziny

Spraw sobie pralkę dla aktywnej rodziny

Za nami pierwszy dzwonek – nasze pociechy wróciły już na obowiązkowe zajęcia szkolne i te dodatkowe, na których będą rozwijały swoje pasje. Przy okazji poszerzania swoich zainteresowań, zwłaszcza tych sportowych, będą przynosiły także… kolejną porcję ubrań do prania. Dlatego, aby sprostać codziennemu grafikowi, potrzebujemy odpowiednich sprzętów AGD, w tym pralki, która będzie harmonizowała z naszym aktywnym stylem życia, a przy tym zaoszczędzi nasz czas, pieniądze i wysiłek.

Coraz więcej polskich rodzin aktywnie spędza czas – uprawiają sport, rozwijają swoje pasje na dodatkowych zajęciach, gotują, spacerują… można by tak wymienić bez końca. Swoje hobby muszą dzielić z codziennymi – domowymi i zawodowymi – obowiązkami.

Do tego, wraz z początkiem roku szkolnego, na barki wszystkich rodziców spada jeszcze jedno odpowiedzialne zadanie, czyli zaplanowanie logistyki tego przedsięwzięcia – pogodzenie zajęć dzieci ze swoimi aktywnościami i zobowiązaniami.

Dlatego w przypadków aktywnych rodzin tak ważny jest wybór odpowiednich sprzętów AGD, dostosowanych do potrzeb, które mają za zadanie ułatwić codzienne funkcjonowanie całej rodziny.

Aby pranie było przyjemnością

Pranie to czynność, którą wykonujemy kilka razy w tygodniu, a w przypadku rodzin z dziećmi pralka staje się urządzeniem, z którego korzystamy niemal codziennie. Dlatego – zwłaszcza w przypadku aktywnych rodzin – należy wybrać taki model, który w największym stopniu odpowiada jej potrzebom i dzięki któremu ta czynność stanie są możliwie najszybsza i najłatwiejsza.

Przykładem takich urządzeń są pralki z linii Innex marki Indesit. Dzięki nim, wymówka, że pralka jest zbyt skompilowana i dlatego pranie nie zostało wstawione, zniknie z rodzinnych rozmów raz na zawsze. Ale to nie jedyna ich zaleta… Co zatem jeszcze potrafią?

Szybko i wygodnie – wystarczy jeden przycisk!

Czytanie metek, wybór odpowiedniego programu, temperatury…  – wstawienie prania wcale nie jest tak łatwą czynnością jak mogłoby się wydawać, zwłaszcza dla technologicznych laików. Jednak tego problemu możemy się szybko pozbyć, wybierając nową pralkę Innex. Dzięki unikalnej technologii „Push&Wash”, Innex gwarantuje świeże, czyste ubrania bez prania wstępnego. Wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk przez dwie sekundy.

Pralka Innex w programie trwającym tylko 45 minut, usuwa w temperaturze 30° ponad 20 z najczęściej występujących na ubraniach plam, wliczając te z jedzenia, tłuszczu, wina i kawy. Dzięki temu możemy uzyskać pożądane rezultaty, „klikając” tylko raz.

Wygodę przy korzystaniu z pralki zapewniają także drzwiczki, które są jednymi z największych na rynku, co sprawia, że łatwiej jest włożyć ubrania do bębna. Innex ma też imponującą pojemność, ponieważ pomieści aż do 8 kg odzieży. Dzięki temu sprosta zarówno codziennym wymaganiom rodziny, jak i większym wyzwaniom – gotowa jest bowiem wyprać również większe przedmioty, jak chociażby koc.

Proste codzienne oszczędzanie

Prowadzące intensywny tryb życia rodziny, szczególnie te z małymi dziećmi, korzystają z urządzeń AGD każdego dnia, dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniego modelu pralki oszczędzającego energię.

Pralka Innex jest produktem flagowym marki Indesit, jeśli chodzi o efektywność energetyczną. Jej najlepsze modele osiągają o 10 procent większą wydajność niż inne produkty o klasie A+++.

W wybranych modelach linii Innex, znajdziemy pralki wyposażone w codzienny program Eko 30°. Pozwala on prać bawełnę, syntetyczne i delikatne materiały oraz kolorowe tkaniny w niższej temperaturze, gwarantując takie same rezultaty jak przy 40°, jednocześnie oszczędzając energię.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://kls-agency.com.ua

renesans-centr.kiev.ua

купить авто полив