Najlepsze Domy
Składane drzwi do małych pomieszczeń

Składane drzwi do małych pomieszczeń

System S1200 wyróżnia się nietypowo rozwiązanym sposobem otwierania. Część skrzydeł składana jest w harmonijkę, a pozostałe otwierają się klasycznie na zewnątrz. Składany sposób otwierania wymagał zastosowania innowacyjnych rozwiązań. W tym wypadku skrzydła poruszają się po górnym torze, a do stabilizowania ich ruchu służą magnesy zainstalowane w dolnej listwie oraz dolnym profilu skrzydeł.

W systemie znajdują się również skrzydła otwierane klasycznie, które zamocowane są na dwóch zawiasach typu pivot. 

Mieszany sposób otwierania drzwi zaprojektowany został z przeznaczeniem do małych pomieszczeń. W łazience drzwi będą idealne do zamknięcia szafy z pralką, ręcznikami i kosmetykami. Zastosować je  można również w wysokiej zabudowie kuchennej. Nowość jest też dobrym rozwiązaniem w przypadku wąskich wnęk, do których nie pasują drzwi przesuwne.

Walory estetyczne nowemu systemowi nadaje aluminiowa rama o szerokości zaledwie 12 mm, inspirowana delikatnymi obramieniami zdjęć i obrazów. Opracowana przez Raum geometria profilu zapewnia stabilność konstrukcji. Dzięki temu para przesuwnych skrzydeł ma maksymalny wymiar 275 x 150 cm, natomiast pojedyncze klasycznie otwierane skrzydło 275 x 75 cm.

W ramach stosowana jest anoda w jasnym lub ciemnym brązie, czarna lub srebra, a także lakiery w kolorze z palety RAL. Natomiast jako wypełnienie wybrać możemy różnego rodzaju szkło lub płytę. Drzwi S1200 każdorazowo produkowane są na wymiar, zatem możemy mieć pewność, że będą zawsze dopasowane. 

Czytaj także: Jak wybrać drzwi do wnętrz?

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
best-mining.com.ua

www.botoxclub.com.ua