Najlepsze Domy
Nowoczesne podłogi winylowe

Nowoczesne podłogi winylowe

Panele winylowe to przykład produktów, po które coraz częściej sięgają projektanci wnętrz, a także prywatni inwestorzy. Ich największą zaletą jest duża trwałość, wysoka wytrzymałość oraz niezwykle oryginalny wygląd. Elastyczna warstwa wierzchnia podłogi winylowej jest również ciepła i przyjemna w dotyku, a do tego w znacznym stopniu redukuje nieprzyjemny dla ucha pogłos kroków. Co więcej, antystatyczna powierzchnia paneli winylowych przekłada się na mniejsze osadzanie kurzu i minimalizuje ryzyko powstawania wyładowań elektrycznych.

Podczas poszukiwań idealnego materiału podłogowego, wiele osób skupia swoją uwagę głównie na panelach laminowanych, drewnianym parkiecie i płytkach ceramicznych. Tymczasem od kilku sezonów zarówno w prywatnych mieszkaniach, nowoczesnych biurach, jak i budynkach użyteczności publicznej coraz częściej spotkać można podłogi winylowe. Źródłem sukcesu tego typu rozwiązania jest połączenie wytrzymałości, funkcjonalności i eleganckiego designu, o czym przekonuje ekspert firmy Wineo. 

Nowoczesne panele winylowe to propozycja, która doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju wnętrzach. Panele Wineo z warstwą użytkową o grubości 0,3 mm z powodzeniem stosować można w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym, a także w tak intensywnie użytkowanych pomieszczeniach, jak korytarz czy przedpokój. Elastyczna, niewrażliwa na działanie wody i łatwa w pielęgnacji powierzchnia polecana jest nawet do kuchni i łazienki, czyli miejsc, w których higiena i bezpieczeństwo mają ogromne znaczenie, mówi specjalista z firmy Wineo. W przypadku nowoczesnych podłóg winylowych istotny jest również fakt, że charakteryzuje je antypoślizgowość oraz podwyższona odporność na chłonięcie wilgoci i zarysowania. W praktyce przekłada się to na bezpieczeństwo i komfort użytkowania nawierzchni - dodaje.

Warto pokreślić, że zakres zastosowania wysokiej klasy podłóg winylowych nie kończy się na domowych wnętrzach. Panele winylowe Wineo posiadające warstwę użytkową 0,55 mm montować można również w galeriach handlowych, obiektach hotelowych czy w halach lotniskowych.Co więcej, nawet w tak wymagających warunkach podłogi powinny przetrwać wiele lat w nienagannym stanie.

Kamień i drewno

Wszechstronność zastosowań to bez wątpienia jeden z najważniejszych atutów nowoczesnych podłóg winylowych. Za sukcesem tego produktu kryją się jeszcze inne aspekty, w tym szeroka gama dostępnych dekorów i formatów. Wśród bogatej oferty rynkowej znaleźć można podłogi doskonale odwzorowujące kolorystykę i strukturę drewna, powierzchnię imitującą kamień, czy też panele o pełnym połysku.

Wybierając panele z oferty Wineo można np. cieszyć się powierzchnią o wyglądzie szlachetnego dębu, delikatnej, jasnej deski sosnowej czy też mieć pod stopami miękką i ciepłą podłogę wizualnie przypominającą piaskowiec bądź granit. Poszczególne serie różnią się od siebie także wielkością i formatem.

Dla przykładu: w kolekcji Kingsize znaleźć można panele o smukłych wymiarach 1505 mm x 235 mm.

Z kolei produkty z linii Wineo 600 stone mierzą 609,6 × 304,8 mm lub 600 × 317 mm i kształtem przypominają płytki ceramiczne.

Panele z serii Select Wood to natomiast propozycja idealna do zastosowania na dużych powierzchniach, co jest zasługą szlachetnej kolorystyki i frezowanych krawędzi każdej z desek - mówi specjalista firmy Wineo.

Warto podkreślić, że dużym atutem winylowej powierzchni jest również wygoda i łatwość montażu.

Najczęściej spotykanym sposobem montażu podłóg winylowych jest mocowanie ich przy użyciu kleju. W ofercie firmy Wineo panele dostępne są natomiast wtrzech wariantach: do klejenia, na tzw. click (opatentowana, bezklejowa technologia układania CONNECT) oraz w wersji Multilayer na płycie AquaProtect z bezklejowym systemem montażu LocTec.Ta druga opcja szczególnie powinna przypaść do gustu osobom, które chcą przeprowadzić szybką i czystą metamorfozę wnętrza - tłumaczy ekspert.

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
Купить Женский возбудитель