Najlepsze Domy
Nowoczesna pralka. Zobacz, jakie ma funkcje

Nowoczesna pralka. Zobacz, jakie ma funkcje

To, jaki konkretnie typ pralki ostatecznie będzie nam służył w codziennym funkcjonowaniu powinno zależeć przede wszystkim od naszych indywidualnych upodobań. Musimy dostosować określony model do charakteru mieszkania oraz do własnych potrzeb.

Pralka okazuje się sprzętem równie potrzebnym jak lodówka czy kuchenka. Jest obecna w każdym domu – bez względu na metraż oraz liczbę lokatorów. To sprzęt, bez którego ciężko wyobrazić sobie życie. Jak wybrać model, aby nie żałować dokonanego zakupu?

Jeżeli mamy sporo miejsca w pomieszczeniu, w którym chcemy wstawić pralkę, warto skoncentrować się na sprzętach wolnostojących. Jeżeli natomiast dysponujemy skromnym wnętrzem i nie chcemy go dodatkowo zagracać, lepiej zakupić nowoczesną pralkę typu slim oraz urządzenia zaprojektowane wprost do zabudowy. Wielkie znaczenie ma również aspekt wizualny – gdy nie chcemy, aby na widoku był obracający się bęben z naszymi ubraniami, dobrze jest pomyśleć o modelach ładowanych od góry, które są bardziej praktyczne i wygodne.

Zadba o ciebie i twój czas

Pomyśl sobie ile czasu spędzasz dziennie na prasowaniu. Nawet jeśli poświęcasz kilka minut na tę czynność każdego dnia, to w skali tygodnia daje to ponad godzinę spędzoną przy desce do prasowania! Co zatem powiesz na pralkę, która pozwoli ci zaoszczędzić tych kilkanaście minut życia każdego dnia? Pralka marki Kernau KFWM 754122 wyposażona jest w system łatwego prasowania – pralka równomiernie rozkłada ubrania, a szybkość obrotów możesz dobrowolnie regulować lub całkowicie wyłączyć, dzięki czemu prasowanie stanie się dużo łatwiejsze, a w przypadku wielu materiałów – zupełnie niepotrzebne. Zaoszczędzony czas możesz spędzić w inny, ciekawszy sposób – na spotkania ze znajomymi, trening, czy wręcz odwrotnie – na odpoczynek.

Oszczędne pranie

Sposobem na redukcję wydatków są rozwiązania alternatywne. Mogą z nich skorzystać ci, którzy nie mają zbyt wygórowanych potrzeb – przykładowo lokatorzy małych kawalerek, single bądź bezdzietne pary, które nie piorą częściej niż raz na tydzień. W takich przypadkach trafionym wariantem okazuje się pralka wirnikowa, czyli inaczej pralko-wirówka.

Czytaj także: Nowoczesny piekarnik.

Jest to urządzenie dużo tańsze od nowoczesnych modeli przez co nie posiada automatycznych opcji. Sama nazwa wskazuje już na to, że korzystając z takiego modelu możemy zarówno prać, jak i wirować. Na rynku dostępne są modele z dwiema komorami lub wyposażone w jeden bęben. Tego typu pralki są znacznie prostsze w obsłudze, ale co za tym idzie, mniej funkcjonalne, ponieważ wymagają od nas większego zaangażowania – trzeba np. wylać wodę i przepakować ubrania z jednej komory do drugiej.

Dobór programu 

Prać należy zawsze z głową. Każdy, kto kiedyś wyjął z pralki porwaną koronkową sukienkę, o kilka rozmiarów mniejszy sweter, czy poniszczone bawełniane koszulki, wie o czym mowa. Na szczęście, nas to już nie dotyczy. Pralka Kernau KFWM 642102 posiada kilka funkcji, które pozwolą lepiej dbać o  tkaniny. Jej główną zaletą jest to, że możemy wybrać najlepszy program dla konkretnego materiału – począwszy od wełny po wymagające specjalnego traktowania ubrania sportowe z materiału syntetycznego, czy delikatne bawełniane koszule. Dodatkowo, pralka jest wyposażona w opcję prania ręcznego, które nie niszczy ubrań, a pranie odbywa się w niższej temperaturze i przy zmniejszonych obrotach wirowania. Dla ubrań dziecięcych specjalnie opracowano program Baby Care, który poprzez zwiększenie temperatury oraz intensywne płukanie zmniejsza ryzyko podrażnień i alergii u dzieci.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
http://etalon.com.ua/

полив газона

roboforex.ua