Najlepsze Domy
Nowa jakość życia dzięki "inteligentnej synergii" w smart domu

Nowa jakość życia dzięki "inteligentnej synergii" w smart domu

Czy w dzisiejszym, zabieganym świecie możemy pozwolić sobie, by po wyjściu z domu martwić się o tak pozornie błahe rzeczy, jak wyłączenie piekarnika czy zamknięcie lodówki? Niekoniecznie. System [email protected] niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w drodze, pozwoli mieć domowe urządzenia pod kontrolą. To inteligentne rozwiązanie łączy urządzenia Miele w jedną sieć i rewolucjonizuje sposób ich obsługi.

Kontrola kilku urządzeń domowych znajdujących się w różnych częściach domu czy mieszkania to już nie problem. Sprawdzenie ich statusu, etapu programu prania czy zmywania, dzięki systemowi [email protected] oraz bezpłatnej aplikacji [email protected], nie wymaga już podchodzenia do każdego urządzenia z osobna, czy nawet obecności w domu.

Teraz wszystko to możemy sprawdzić na ekranie smartfona lub tabletu  niezależnie od miejsca, w którym aktualnie jesteśmy. Aplikacja oferuje możliwość szybkiego i wygodnego sterowania urządzeniami – za jej pomocą  można połączyć się bezpośrednio z pralką, lodówką, czy piekarnikiem oraz wybrać odpowiedni program.

Wszelkie niezbędne informacje wyświetlane są na jednym ekranie – wybrany program, tryb pracy, a także pozostały czas pracy. Co więcej, otrzymamy również informację o zakończeniu programu prania czy zmywania.

Więcej możliwości

Możliwość mobilnego sterowania urządzeniami domowymi to komfort użytkownika, bezpieczeństwo oraz niezawodność. To ogromne ułatwienie w codziennym życiu i wygodne rozwiązanie zwłaszcza podczas nieobecności w domu.

Wybór odpowiedniego programu dla wybranych urządzeń, a także ich włączenie lub wyłączenie w najdogodniejszym momencie umożliwia funkcja MobileControl. Zdalne sterowanie urządzeniami to komfort także podczas robienia zakupów.

Przykładowo, funkcja SuperCool już w trakcie powrotu z zakupów umożliwia zmianę ustawień lodówki na niższą temperaturę, przygotowując ją tym samym na włożenie nowych produktów, które wymagają szybszego schłodzenia.

Niezwykle pomocnym dla użytkowników rozwiązaniem zastosowanym w urządzeniach Miele jest interaktywny asystent, który zapewnia profesjonalne wsparcie np. w przypadku pielęgnacji odzieży. Po wprowadzeniu rodzaju tkaniny, jej koloru i stopnia zabrudzenia, asystent Miele wybierze idealnie dopasowany program.

Dzięki profesjonalnemu wsparciu użytkownicy mogą być pewni trafnego wyboru programu i osiągnięcia najlepszych efektów prania dostosowanych do ich potrzeb. Mobilne sterowanie urządzeniami Miele to również oszczędność czasu domowników. Aplikacja informuje użytkowników o kończącym się zapasie detergentów, np. płynów do prania czy zmywania, a dzięki [email protected] produkty te będzie można w szybki i wygodny sposób zamówić online z poziomu ekranu smartfona lub tabletu.

Inteligentna sieć

Sterowanie urządzeniami za pomocą aplikacji to szereg udogodnień dla użytkowników urządzeń Miele. Możliwość łączenia ich dodatkowo w inteligentną sieć sprawia, że zyskujemy pełną kontrolę nad urządzeniami i tym, co się dzieje w domu. Szczególnym udogodnieniem wynikającym z połączenia urządzeń Miele w sieć jest funkcja SuperVision.

Umożliwia ona centralną kontrolę nad siecią oraz zarządzanie nią w wydajny i komfortowy sposób. Dzięki temu możemy sprawdzić aktualny status urządzeń, w tym czas pozostały do zakończenia wybranego programu, który wyświetla się na dowolnym podłączonym urządzeniu.

Przykładowo na wyświetlaczu piekarnika możemy sprawdzić status pralki czy zmywarki. Jest to szczególnie komfortowe rozwiązanie, gdy urządzenia znajdują się w różnych pomieszczeniach lub gdy nie mamy pod ręką smartfona, by sprawdzić status w aplikacji.

Łączenie urządzeń Miele w domową sieć oraz możliwość centralnego sterowania nimi to nie tylko ogromny komfort użytkowania, ale również poczucie bezpieczeństwa.

Dzięki [email protected] połączone w sieć i zintegrowane z już istniejącym systemem Smart Home, urządzenia Miele są jeszcze bardziej wydajne i funkcjonalne. Integracja [email protected] z istniejącym systemem, sprawia, że wszystkie istotne systemy jak rolety, ogrzewanie, klimatyzacja, światło i urządzenia AGD, mogą być zarządzane centralnie.

Inteligentna pralka sterowana głosowo? Teraz to już możliwe!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
www.sweet-smoke.com.ua