Najlepsze Domy
Kominek do wnętrz w stylu glamour

Kominek do wnętrz w stylu glamour

Eleganckie, luksusowe wnętrza wymagają odpowiedniej oprawy. W tego typu przestrzeniach dobrze sprawdzi się kominek w zabudowie kaflowej Svarovski.

Eleganckie, luksusowe wnętrza wymagają odpowiedniej oprawy. W tego typu przestrzeniach dobrze sprawdzi się kominek w zabudowie kaflowej Swarovski.

Kominek Nadia 8 w zabudowie kaflowej Swarovski dedykowany jest przestronnym wnętrzom ze sztukaterią, luksusowymi meblami czy kryształowymi żyrandolami. Kominek imituje nieodłączny element stylu glamour – tapicerowaną sofę z pikowaniem. Nadia 8 to jednak nie tylko oryginalna dekoracja, ale i sprawne źródło ogrzewania.

Obudowa kominka wykonana jest z wielkogabarytowego białego kafla, który łączy w sobie klasyczną elegancję i dobre parametry cieplne. Produkt ozdobiono oryginalnymi, certyfikowanymi kryształami firmy Swarovski, co wymagało zaprojektowania nowego wzoru kafli i przystosowania ich do montażu kamieni szlachetnych. Nadia 8 zwraca uwagę nie tylko unikatowymi walorami estetycznymi, ale także parametrami technicznymi. Zastosowanie we wkładzie podwójnego systemu dopowietrzania komory spalania czyni z wkładu wydajne urządzenie grzewcze, które jest w stanie ogrzać nawet bardzo rozległe pomieszczenie.

Sercem kominka jest wkład wykonany z wysokiej jakości blachy i elementów stalowych wycinanych laserowo. Umożliwiło to gustowne wykończenie i nadanie mu ergonomicznego kształtu. Kominek wyposażono także w dekoracyjną szybę typu glass, malowaną metodą sitodruku, co zwiększa optycznie front wkładu i zapewnia wyrazistą wizję palącego się płomienia. Dodatkowo, innowacyjny „system czystej szyby” ogranicza osadzanie się na niej zanieczyszczeń. Nadia 8 to subtelna ozdoba, która nada wyjątkową atmosferę każdemu wnętrzu.

Projekt zyskał popularność wśród architektów wnętrz jako świeże spojrzenie na urządzenia grzewcze. W prestiżowym konkursie III Forum Dobrego Designu wyróżniony został nagrodą w kategorii „Przestrzeń Pokoju Dziennego”.

Parametry techniczne wkładu:
Waga – 110 kg
Materiał – stal kotłowa
Moc nominalna – 7 kW
Zakres mocy grzewczej – 3-9 kW
Średnica czopucha – 200
Sprawność cieplna – 80%
Emisja CO2 (przy 13% O2) – 0,1 %

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://www.progressive.ua

индивидуальный инвестиционный счет сбербанк