Najlepsze Domy
Inteligentny ogrzewacz wody

Inteligentny ogrzewacz wody

Fot. Atlantic Polska
Fot. Atlantic Polska
Ogrzewacz wody, z inteligentnym sterowaniem, może sam planować produkcję i zużycie ciepłej wody, w zależności od potrzeb domowników. Płaski i smukły kształt, a także montaż pionowy lub poziomy sprawią, iż wpasuje się do małych pomieszczeń, w tym do zabudowy meblowej.

Pojemnościowy ogrzewacz wody Vertigo, który pojawił się na polskim rynku, dostępny jest w pojemności 40 l, 65 l lub 80 l. Jego prosty i intuicyjny programator posiada wbudowaną sztuczną inteligencję (funkcja smart), która uczy się stylu życia i potrzeb swych użytkowników. Zapamiętuje preferencje domowników i na ich podstawie planuje produkcję i zużycie wody w skali tygodnia. Gwarantuje w ten sposób wysoki komfort, jak i oszczędność energii.

Tryby pracy urządzenia

1. Tryb przyspieszonej pracy Boost, w którym urządzenie, przez 2 godziny pracuje z pełną mocą. Dzięki niemu, nagłe i nieprzewidziane zapotrzebowanie na ciepłą wodę nie będzie problemem. Będziemy mogli np. wziąć dodatkowy prysznic w mniej niż 30 minut.

2. System Smart Shower Display obrazuje ilość ciepłej wody, która dostępna jest we wnętrzu zbiornika. Dzięki temu użytkownik wie, ile pozostałej wody może jeszcze wykorzystać.

3. System antyzamarzaniowy Frost Free, który polega na utrzymaniu, podczas nieobecności, minimalnej temperatury wody +7 st. C.

4. Autodiagnostyka, który obrazuje na wyświetlaczu kod usterki.

Ten ogrzewacz, z oferty Atlantic Polska, posiada 2 grzałki ceramiczne. Do wykonania jego obudowy wykorzystano stal wysokogatunkową RST 235, pomalowaną białym lakierem epoxy-polyester, natomiast do izolacji piankę poliuretanową. Urządzenie posiada system ochrony antykorozyjnej Opro, który oparty jest na oporniku stałoprądowym 580 omów. Przed korozją, jest zabezpieczony również emalią ceramiczną Diamond quality z 2 anodami magnezowymi.

Poziomo lub pionowo

Wszędzie tam, gdzie wolna przestrzeń stanowi deficyt, a design urządzenia ma duże znaczenie, Vertigo sprosta wymaganiom użytkowników. Płaska konstrukcja ogrzewacza, a także możliwość montażu w poziomie lub pionie, umożliwia jego łatwą aranżację w niedużych pomieszczeniach. Dzięki głębokości 31 cm jest tak płaski, że może być nawet ukryty w zabudowie meblowej.

Koszt ogrzewacza to 1 476 zł (40l), 1 599 zł (65l) lub 1 722 zł (80l).

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
www.best-mining.com.ua

www.kinder-style.com.ua

В интеренете нашел интересный блог с информацией про Bluboo Maya обзор.