REKLAMA
Najlepsze Domy
Inteligentny dom w nowym wymiarze

Inteligentny dom w nowym wymiarze

Inteligentny system, dzięki któremu można zarządzać domem za pomocą zwykłego telefonu, tabletu lub komputera z dowolnego miejsca na świecie z pewnością ułatwi nam życie. Warto iść z duchem czasu i śledzić na bieżąco nowinki w oprogramowaniu przeznaczonym do zintegrowanych systemów automatyki domowej.

Inteligentny system, dzięki któremu można zarządzać domem za pomocą zwykłego telefonu, tabletu lub komputera z dowolnego miejsca na świecie z pewnością ułatwi nam życie. Warto iść z duchem czasu i śledzić na bieżąco nowinki w oprogramowaniu przeznaczonym do zintegrowanych systemów automatyki domowej.

Firma Somfy, światowy lider w produkcji inteligentnych urządzeń do domów i budynków użyteczności publicznej udostępniła nową wersję systemu domu inteligentnego TaHoma. Jego użytkownicy zyskali przyjaźniejszy i łatwiejszy w obsłudze interfejs, nowe funkcje, a także możliwość przyłączenia do oprogramowania kolejnych urządzeń.

TaHoma to inteligentny system, dzięki któremu można zarządzać domem za pomocą zwykłego telefonu, tabletu lub komputera z dowolnego miejsca na świecie. Kilkoma kliknięciami możemy sterować oświetleniem, roletami, bramą czy drzwiami. Dzięki temu nie musimy gonić z drugiego końca miasta, gdy np. nasze dziecko zapomni klucza. Kiedy będzie pod domem, wystarczy, że nas zawiadomi, a bez problemu zdalnie otworzymy mu bramę i drzwi.

Ważne udoskonalenia

Teraz TaHoma jest jeszcze wygodniejsza w użyciu. Somfy właśnie wprowadziło na rynek jej nową, nowocześniejszą wersję. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Usprawniliśmy TaHomę tak, by była bardziej przyjazna i łatwiejsza w obsłudze dla jej użytkowników. Cały czas także staramy się, aby nasz system był jak najbardziej funkcjonalny, dlatego wprowadziliśmy do niego nowe rozwiązania – mówi Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający spółki Somfy.

Nowa wersja TaHomy jest przede wszystkim bardziej przyjazna i intuicyjna w obsłudze. Jej zaprogramowanie jest tak samo łatwe, jak obsługa zwykłego smartfona. Nowością jest również możliwość zaprojektowania wirtualnego domu: z podziałem na poszczególne pokoje i piętra. To sprawia, że zdalne sterowanie roletami czy światłem w poszczególnych pomieszczeniach jest już tylko przyjemnością.

Tak, jak w poprzedniej TaHomie możemy tworzyć przeróżne scenariusze dopasowane do naszego trybu życia i warunków pogodowych. Jednak nowością jest możliwość tworzenia scenariuszy warunkowych.

Nowe możliwości

Do tej pory mogliśmy naszą TaHomę zaprogramować tak, aby rolety okienne rozwijały się zawsze, gdy zacznie padać. Teraz inteligentny system pozwala na tworzenie scenariuszy bardziej zaawansowanych. I tak – wedle naszych indywidualnych preferencji - rolety rozwiną się podczas opadów deszczu, ale tylko wtedy, gdy temperatura spadnie np. poniżej 25 stopni Celsjusza.

Sporym ułatwieniem – szczególnie dla osób, które lubią mieć wszystko dokładnie zaplanowane – jest roczny kalendarz. Do tej pory można było programować swój dom tylko w perspektywie jednego tygodnia. Teraz możemy zupełnie inaczej zaplanować działanie domowych sprzętów w miesiącach letnich i zimowych. Ze sporym wyprzedzeniem można też zaprogramować dom i oświetlenie ogrodu na poszczególne święta.

Do TaHomy można podłączyć ponad 100 urządzeń, m.in. napędy do rolet i markiz, czujniki ruchu i dymu, kamery, termostaty, oświetlenie, a nawet sprzęt RTV i AGD. Są to produkty wielu wiodących producentów. Teraz dołączyły do nich kaloryfery firmy Danfoss, klimatyzatory Hitachi, piece grzewcze De-dietrich oraz system oświetleniowy HUE Philipsa. Warto pamiętać, że kupując TaHomę wydatek ponosimy tylko raz. Wszystkie aktualizacje są bezpłatne. Dlatego każdy, kto kupił TaHomę nawet kilka lat temu może korzystać z jej najnowszej, wprowadzonej właśnie wersji.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
magazinpoliva.kiev.ua

imagmagnetsns.ua

https://steroid-pharm.com