REKLAMA
Najlepsze Domy
Dywany geometryczne w eleganckich wnętrzach

Dywany geometryczne w eleganckich wnętrzach

Dywany w geometryczne wzory niezmiennie cieszą się dużą popularnością. Jednak czy taki dywan nadaje się do eleganckiego wnętrza w stylu minimalistycznym lub apartamentu w klimacie glamour? Zdecydowanie tak! Postawmy jednak na stonowane kolory i oszczędne wzornictwo.

Geometryczne wzory na dywanie to sprawdzone rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Do tej pory popularne kratki, zygzaki czy trójkąty chętnie przyjmowały wyraziste i wielokolorowe formy, dzięki którym przełamywały zachowawczy minimalizm nowocześnie urządzonych domów i mieszkań. W tym sezonie jednak, również i one pojawiły się w bardziej wyciszonej i stonowanej odsłonie. 

Dominują trzy kolory: czerń, biel i szarość, które w połączeniu z subtelnym, uporządkowanym i zdecydowanie nieprzeładowanym wzornictwem, wprowadzają do wnętrza spokój i harmonię. Idealnie sprawdzają się w monochromatycznych aranżacjach, zarówno w stylu skandynawskim, jak i glamour – mówi Sławomir Giziński, odpowiedzialny za kolekcje dywanów w sieci Komfort.

Stonowana geometria występuje praktycznie na wszystkich rodzajach dywanów – od bardzo eleganckich wełnianych po praktyczne, odporne na wilgoć i plamy płaskotkane. Dzięki temu z łatwością dobierzemy produkt zarówno do miejsca i sposobu użytkowania, jak i naszego budżetu.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://vy-doctor.com.ua

https://renesans-centr.kiev.ua

www.unc-mps.com.ua