Najlepsze Domy
Deszczownia w łazience rodem ze SPA

Deszczownia w łazience rodem ze SPA

Łazienka to często miejsce, w którym spędzamy czas nie tylko na czynnościach higienicznych, ale także na odpoczynku i relaksie. Prostym sposobem na zapewnienie sobie odrobiny luksusu w domowym zaciszu jest deszczownia.

Nowoczesna łazienka przestała być pomieszczeniem typowo sanitarnym, zyskując wręcz miano salonu kąpielowego. Aby podnieść jej standard nie tylko z nazwy, należy ją wyposażyć w sprzęty zapewniające komfort i zaaranżować jej przestrzeń zgodnie z najnowszymi trendami. Doskonale w takim wnętrzu sprawdzi się deszczownia Kameleon marki Invena, która nie tylko zmieni zwykły prysznic w kąpiel rodem ze SPA, ale także wprowadzi intrygujący motyw kolorystyczny - najgorętszy trend tego sezonu!

Łazienka to często miejsce, w którym spędzamy czas nie tylko na czynnościach higienicznych, ale także na odpoczynku i relaksie. Prostym sposobem na zapewnienie sobie odrobiny luksusu w domowym zaciszu jest deszczownia. Zamontowana nad głową głowica rozprasza strumień wody, sprawiając, że z góry na całe ciało równomiernie spadają przyjemne krople przypominające rzęsisty deszcz. Taka kąpiel ma nie tylko funkcję myjącą, ale także świetnie odpręża i rozluźnia zmęczone mięśnie.

Do wyboru do koloru

Tym jednak, co najbardziej wyróżnia deszczownię Kameleon jest niebanalny, nowoczesny design. Rys oryginalności nadaje jej bowiem kolor, który pojawia się na głowicy górnej i słuchawce natryskowej. Armatura dostępna jest w czterech pastelowych barwach do wyboru – bieli, różu, turkusie i pomarańczu – które ciekawie komponują się na tle chromowanych elementów. Bogata paleta najmodniejszych kolorów ostatnich sezonów pozwala dobrać deszczownię do koncepcji aranżacyjnej wnętrza i idealnie wpisuje się w aktualne trendy.

Jak pokazują ekspozycje targowe i aranżacje tworzone przez znanych projektantów, po okresie dominacji stonowanych, monochromatycznych wnętrz, w modzie łazienkowej przyszła pora na motywy kolorystyczne. Nie oznacza to, że popularne do tej pory biele i szarości całkowicie znikną z łazienek i salonów kąpielowych. Nadal będą stosowane, jednak teraz ożywione zostaną barwnymi akcentami. Wystarczy kilka kolorystycznych plam wprowadzonych przez dodatki takie jak ręczniki, akcesoria łazienkowe, meble. W trend ten doskonale wpisuje się deszczownia Kameleon. 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
Тестабол Энантат

apach.com.ua

У нашей фирмы важный веб портал на тематику хуавей п 10.