Najlepsze Domy
Wygoda zamknięta w nowoczesnej bryle. Dom w malinówkach

Wygoda zamknięta w nowoczesnej bryle. Dom w malinówkach

Dom w malinówkach (G) to projekt wygodnego i funkcjonalnego domu o nowoczesnej i stylowej bryle. Ekonomiczny, prosty dach dwuspadowy w kolorze antracytowym pięknie komponuje się z okładzinami elewacyjnymi i efektownymi przeszkleniami.

Dom w malinówkach (G) to projekt wygodnego i funkcjonalnego domu o nowoczesnej i stylowej bryle. Ekonomiczny, prosty dach dwuspadowy w kolorze antracytowym pięknie komponuje się z okładzinami elewacyjnymi i efektownymi przeszkleniami.

Charakterystycznym elementem bryły domu jest atrakcyjny taras umiejscowiony nad garażem. Wygodny wiatrołap połączony jest poprzez garderobę z garażem. Na otwartą strefę dzienną składa się ustawny salon z jadalnią oraz funkcjonalna kuchnia, pięknie doświetlona narożnym oknem. Praktyczna spiżarnia umiejscowiona tuż obok kuchni posiada miejsce na zamrażarkę. Z salonu dostępny jest zadaszony taras. Na parterze znajduje się również dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję gościnnej sypialni. Dwubiegowe schody prowadzą na poddasze, gdzie mieszczą się trzy komfortowe i jasne sypialnie, wygodna pralnia oraz duża, przestronna łazienka. Atutem głównej sypialni jest wyjście na taras.

Ogromnym atutem projektu Dom w malinówkach (G) jest kuchnia z odpowiednią ilością miejsca na przechowywanie i przygotowywanie posiłków oraz narożne okno, które atrakcyjnie doświetla pomieszczenie. Kuchnia została wydzielona ze strefy dziennej, jednak płynnie łączy się z jadalnią i wyjściem na taras, idealny na rodzinny obiad lub popołudniową kawę. Tak zorganizowana przestrzeń to rozwiązanie szczególnie polecane osobom celebrującym każdy domowy posiłek. Tuż obok kuchni umiejscowiona jest wygodna spiżarka. Dzięki obniżeniu poziomu podłogi, efektywnie wykorzystano przestrzeń pod schodami.

Otwarta strefa dzienna składa się z ustawnego salonu, który mieści część wypoczynkową i jadalną. Salon stanowi przestronną przestrzeń, gdzie komfortowo można relaksować się w gronie rodzinnym w cieple rozpalonego kominka. W salonie przewidziano całą ścianę na lokalizację kina domowego oraz zaprojektowano miejsce na kredensy przy stole jadalnym. Szerokie otwarcie na zadaszony taras bezpośrednio z salonu, efektywnie powiększa część wypoczynkową. W letnie dni, spotkania towarzyskie mogą się przenieść na świeże powietrze, na taras lub do kącika kawowego.

Dom w malinówkach (G) to tani w realizacji, atrakcyjny projekt domu, który należy do kategorii: projekty domów nowoczesnych oraz projekty małych domów.

Technologia i konstrukcje: 

ściany: bloczek z betonu komórkowego Solbet 24 cm , styropian 20 cm, tynk
strop: płyta żelbetowa
ścianka kolankowa: 127 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie 40 st. , więźba drewniana, dachówka ceramiczna
kocioł: na paliwo stałe + alternatywnie gazowy

Więcej na stronie: 

 

DANE TECHNICZNE:

 • 119.02 m² Powierzchnia użytkowa
 • 21.33 m² Powierzchnia garażu
 • 126.98 m² Powierzchnia zabudowy
 • 743.90 m³ Kubatura
 • 8.37 m Wysokość kalenicy
 • 40° Kąt nachylenia dachu
 • 22.50 m Szerokość działki
 • 17.10 m Długość działki
 • 2320 zł Koszt projektu

RZUTY:

PARTER:
 • 1.wiatrołap
  4,47 m²
  2.garderoba
  3,70 m²
  3.salon + jadalnia
  26,84 m²
  4.kuchnia
  9,11 m²
  5.spiżarnia
  2,65 m²
 • 6.łazienka
  3,65 m²
  7.pokój
  11,25 m²
  8.garaż
  21 m²
  9.kotłownia
  7,74 m²
PODDASZE:
 • 1.hol i schody
  11,82 m²
  2.pokój
  10,70 m²
  3.pokój
  10,25 m²
 • 4.pralnia
  3,69 m²
  5.łazienka
  7,88 m²
  6.pokój
  13,01 m²

ELEWACJE:

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!