Najlepsze Domy
Willa z płaskim dachem i dwustanowiskowym garażem 300 mkw

Willa z płaskim dachem i dwustanowiskowym garażem 300 mkw

Nowoczesna willa ZX125 z płaskim dachem i dwustanowiskowym garażem o powierzchni niespełna 300 mkw. Elewację zaproponowano w stonowanej kolorystyce. Dominują biel, drewno i szarość wykonana z betonu lub tynku. Zadaszone wejście oraz ściana wejściowa przeszklona na wysokości obydwu pięter zostały podkreślone rozłożystym przeszkleniem.

Wejście do domu umiejscowiono na podwyższeniu. Użyto również masywnego zadaszenia, które podkreśla surowy styl nowoczesnej architektury. Bryłę stworzono z przenikających się sześcianów o różnej wysokości, teksturze i kolorystyce. Parter został podzielony na dwa poziomy o różnicy wysokości 60 cm. 

Elegancja na pierwszym planie

Na pierwszym planie po wejściu do domu wita nas ergonomiczna część gospodarcza: sień z miejscem na dużą szafę wnękową. Pomieszczenie gospodarcze z piecem na paliwo stałe oraz hol będący ogniwem łączącym garaż z resztą domu znajduje się poniżej wejścia do budynku.

Na 60 cm. podwyższeniu znajduje się wejście w głąb domu. Tam, w lewej części, umiejscowiono kuchnię z jadalnią oraz podręczną spiżarkę. W prawej części zaprojektowano gabinet, łazienkę i pralnię. Gabinet może służyć jako pokój gościnny, a pralnię można zaadaptować na saunę. Z każdego z pomieszczeń prowadzi wyjście na taras, co jest dodatkowym atutem.

Rekreacja w salonie

Z kolei 60 cm. niżej znajduje się część salonowo-rekreacyjna. Oryginalny kominek zaprojektowano specjalnie na potrzeby wymagających domowników tak, aby trzask iskier w zimowe wieczory słychać było w różnych zakątkach domu.

Po prawej stronie salonu dodano pomieszczenie z przeznaczeniem na kino domowe. Oddzielono je od salonu składanymi lub przesuwanymi drzwiami, które w przypadku podejmowania większej liczby gości, umożliwiają powiększenie salonu o powierzchnię kina.

Luksusowa kondygnacja

Składa się z 4 sypialni, każda z sypialni posiada prywatną łazienkę i garderobę, co cieszy większość kobiet. Również mężczyźni nie pozostają obojętni na walory posiadania kilku łazienek. Wszak rozwiążą się odwieczne konflikty między dwojgiem płci dotyczące dostępności łazienek.

Wypoczynkowe tarasy i balkony dostępne są ze wszystkich pokoi, które dodatkowo zostały przeszklone od sufitu do podłogi. Dzięki temu mamy większą ilość światła w środku, a jednocześnie wszystkie wyjścia są osłonięte przed deszczem i nadmierna ilością prażącego słońca.

DANE TECHNICZNE:

 • 271.1 m² Powierzchnia użytkowa
 • 34.7 m² Powierzchnia garażu
 • 274.9 m² Powierzchnia zabudowy
 • 1002.92 m³ Kubatura
 • Kąt nachylenia dachu
 • 24.16 m Szerokość działki
 • 29.26 m Długość działki
 • 434053 zł Cena stan surowy zamknięty

RZUTY:

PARTER:
 • 1.sień
  8,9 m²
  2.hol
  19,0 m²
  3.spiżarka
  3,2 m²
  4.kuchnia + jadalnia
  25,6 m²
  5.salon
  41,6 m²
  6.pokój rekreacyjny
  28,0 m²
 • 7.gabinet
  18,2 m²
  8.łazienka
  5,3 m²
  9.pralnia
  6,0 m²
  10.pomieszczenie gospodarcze
  9,9 m²
  11.hol
  5,5 m²
  12.garaż
  34,7 m²
PODDASZE:
 • 1.hol + schody
  13,2 m²
  2.pokój + garderoba
  22,2 m²
  3.łazienka
  8,0 m²
  4.pokój
  15,5 m²
  5.garderoba
  3,8 m²
  6.łazienka
  5,4 m²
 • 7.pokój
  14,7 m²
  8.garderoba
  3,5 m²
  9.łazienka
  5,1 m²
  10.łazienka
  2,8 m²
  11.garderoba
  2,4 m²
  12.pokój
  13,5 m²

ELEWACJE:

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
generika viagra

http://farm-pump-ua.com

Предлагаем https://top-obzor.com в любом городе.