Najlepsze Domy
Simon G2

Simon G2

Simon G2 to dom, który emanuje nowoczesną elegancją – przestronny, przytulny i ze świetnie zorganizowaną funkcją. Idealny dla rodziny, która ceni praktyczne rozwiązania i komfort słonecznej, znakomicie doświetlonej przestrzeni. W jego przestronnym wnętrzu nowoczesna prostota spotyka się ze stylową elegancją i pogodną aurą.

Simon G2 to dom, który emanuje nowoczesną elegancją – przestronny, przytulny i ze świetnie zorganizowaną funkcją. Idealny dla rodziny, która ceni praktyczne rozwiązania i komfort słonecznej, znakomicie doświetlonej przestrzeni. W jego przestronnym wnętrzu nowoczesna prostota spotyka się ze stylową elegancją i pogodną aurą.

Przytulna nowoczesność

Dom jest esencją współczesnych trendów w architekturze. Atrakcyjna bryła w modnej oprawie prezentuje się świeżo i efektownie, a układ funkcjonalny skoncentrowany na codziennej wygodzie domowników zapewnia mieszkańcom najwyższy komfort użytkowy oraz znakomite warunki do wypoczynku i rekreacji.

Gwarancją dobrego samopoczucia jest również morze naturalnego światła, które swobodnie wpada do wnętrza, dzięki optymalnie rozplanowanym przeszkleniom. Na szczególną uwagę zasługuje także kapitalny taras, który w ciepłe miesiące przejmuje funkcję letniego salonu i jadalni na świeżym powietrzu.

Poddasze do późniejszej adaptacji

Dużym atutem projektu jest poddasze do późniejszej adaptacji, które wraz z upływem lat, a tym samym zmieniających się potrzeb, elastycznie dopasuje się do rytmu życia rodziny. Jest to idealne rozwiązanie dla inwestorów, którzy w przyszłości będą chcieli powiększyć powierzchnię mieszkalną. Otwarta przestrzeń poddasza oferuje wiele możliwości aranżacji – można na nim urządzić, np. osobne pokoje dla dzieci, zaciszny gabinet, siłownię lub standardowy strych z suszarnią.

Piękne i funkcjonalne wnętrze

We wnętrzu domu Simon G2 świetnie odnajdzie się rodzina, która lubi spędzać czas razem. Reprezentacyjna strefa dzienna znakomicie prezentuje się w bieli i szarościach, które ocieplono naturalną urodą drewna. Wyciszeniu i wytchnieniu sprzyja obecność dużych przeszkleń, dzięki którym granica między wnętrzem a ogrodem subtelnie się zaciera.

Zobacz także: Popularne domy. Jakie projekty najczęściej wybierają Polacy?

Do wypoczynku zaprasza wygodna kanapa oraz elegancki obrotowy fotel Grand Repos, projektu Antonio Citterio. Atrakcyjnym elementem salonu jest dekoracyjny kominek, stanowiący idealne dopełnienie nowoczesnej aranżacji.
Kuchnia z atrakcyjną wyspą zachęca domowników do wspólnego gotowania. Lakierowane białe i czarne meble efektownie prezentują się w towarzystwie soczystej zieleni, która ożywia przestrzeń i wspólnie z dekoracyjnymi lampami w kolorach cytryny i limonki wprowadza do wnętrza świeżość i pozytywny nastrój.

DANE TECHNICZNE:

 • 116.39 m² Powierzchnia użytkowa
 • 31.75 m² Powierzchnia garażu
 • 216.19 m² Powierzchnia zabudowy
 • 468.18 m³ Kubatura
 • 7.22 m Wysokość kalenicy
 • 30° Kąt nachylenia dachu
 • 21.50 m Szerokość działki
 • 26.50 m Długość działki
 • 177.343 zł Cena stan surowy zamknięty
 • 2.250 zł Koszt projektu

RZUTY:

Parter:
 • 1.wiatrołap
  4,32 m²
  2.hol + schody
  14,40 m²
  4.spiżarnia
  2,34 m²
  5.pokój dzienny
  34,08 m²
  6.toaleta
  1,54 m²
  7.korytarz
  6,24 m²
 • 8.sypialnia
  15,19 m²
  9.sypialnia
  10,49 m²
  10.sypialnia
  9,22 m²
  11.łazienka
  7,57 m²
  12.kotłownia
  11,19 m²
  13. garaż
  31,75 m²
Poddasze:
 • 1.poddasze do adaptacji
  50,20 m²

ELEWACJE:

DZIAŁKA:

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
www.steroid-pharm.com

www.vorteleather.com.ua