Najlepsze Domy
Nowoczesny dom piętrowy z 2 garażami 156 mkw

Nowoczesny dom piętrowy z 2 garażami 156 mkw

Projekt domu Zx146 należy do cenionych przez Klientów kategorii: piękne, nowoczesne, piętrowe projekty domów z garażem. Z pewnością przypadnie on do gustu zwolennikom nowoczesnej architektury. Materiały elewacyjne użyte do stworzenia tej zachwycającej kompozycji to biały tynk, grafitowy kamień elewacyjny oraz drewno lub imitacja drewna w postaci tynku.

Budynek emanuje prostą formą, efektowną kompozycją kolorów oraz szerokim otwarciem widokowym na ogród. Bez wątpienia będzie wyróżniał się wśród sąsiednich.

Przy wejściu naszą uwagę przykuwa funkcjonalne zadaszenie, które daje możliwość ciekawego oświetlenia tej strefy. Naturalna bariera w postaci sieni oddziela garaż i pomieszczenie gospodarcze od pozostałej części domu.

Idealne miejsce na rodzinny wypoczynek - salon, umieszczono od frontu. Sąsiaduje on z udekorowaną świeżymi kwiatami jadalnią otwartą panoramicznym przeszkleniem na widok zewnętrzny i aneksem kuchennym powiększającym całą przestrzeń. Pamiętano o przytulnym kominku w jadalni, który może mieć 2 paleniska - zarówno od strony salonu jak i jadalni, oraz o zestawie kina domowego. Drugi kominek zaprojektowano na tarasie.

Ulokowano tam część wypoczynkową w postaci wygodnych kanap. Pozwoli to spędzać wieczory na grillu w klimatycznej atmosferze. W części kuchennej nie uwzględniono okien na ścianie, aby można było zabudować szafki pod sam sufit. Dzięki temu wszystkie serwisy obiadowe będą miały należyte miejsce.

Duża wyspa kuchenna stanowi kolejny atut, który doceni każda Pani domu. Spiżarka uwzględniająca miejsce na zamrażarkę dopełnia funkcjonalność kuchni. Ponieważ spiżarka mieści się niedaleko salonu, będzie idealnym miejscem dla wytrawnych win na różne okazje. Obszerny, zadaszony taras dostępny jest z części dziennej oraz z łazienki. Dzięki temu wieszanie prania latem będzie czystą przyjemnością.

Piętro zawiera trzy wygodne sypialnie oraz dwie łazienki. Pokój rodziców dysponuje własną łazienką i garderobą, a nad salonem mieści się obszerny taras rekreacyjny, na którym będziemy wypoczywać z przyjemnością.

Na wspomniany taras można się dostać z każdego pomieszczenia, również z holu, łazienki a nawet z dołu, z podwórza od strony ogrodowej.

Zaprojektowano schody ze szklaną balustradą, dzięki którym będzie to możliwe. Formę architektoniczną zwieńczono stalowym zadaszeniem, a także przewidziano miejsce na gazon z roślinnością na tarasie.

DANE TECHNICZNE:

 • 156.2 m² Powierzchnia użytkowa
 • 27.5 m² Powierzchnia garażu
 • 160 m² Powierzchnia zabudowy
 • 535.94 m³ Kubatura
 • 8.1 m Wysokość kalenicy
 • 1.72° Kąt nachylenia dachu
 • 3770 zł Koszt projektu

RZUTY:

PARTER:
 • 1. sień
  3,5 m²
  2. hol+schody
  15,6 m²
  3. łazienka
  8,6 m²
  4. spiżarka
  3,3 m²
  5. kuchnia
  12,5 m²
 • 6. jadalnia
  16,9 m²
  7. salon
  32,4 m²
  8. garaż
  19,2 m²
  9. garaż+pom. gosp.
  8,3 m²
PIĘTRO:
 • 1. hol
  8,6 m²
  2. łazienka
  9,5 m²
  3. pokój
  12,8 m²
  4. pokój
  12,2 m²
 • 5. pokój
  14,2 m²
  6. garderoba
  3,4 m²
  7. łazienka
  2,9 m²

ELEWACJE:

 • Marcin,

  Gdzie znajduje się drugi garaż??
http://progressive.ua