Najlepsze Domy
Mały dom piętrowy idealny na wąską działkę 97 mkw

Mały dom piętrowy idealny na wąską działkę 97 mkw

Projekt domu Z398 to jedna z propozycji, w której projektanci ze studia Z500, że wąska działka stanowi potencjał, a nie problem. Z398 powstał właśnie z myślą o klientach, którzy posiadają wąskie działki.


Na bocznych elewacjach domu Z398 nie ma okien oraz okapów przykrycia dachu, co pozwala na zbliżenie się do granicy działki sąsiada na odległość 3 m., zaś w przypadku posiadaczy działki o szerokości nieprzekraczającej 16 m. na odległość 1,5 metra.

Głównym walorem estetycznym jest elewacja wykonana z cegły/płyty klinkierowej w połączeniu z tynkiem w odcieniach szarości. Horyzontalne podziały podkreślone czarnym poziomym boniowaniem nadają całości osobliwego smaku.

Dekoracyjne zadaszenia na elewacji frontowej i ogrodowej, w połączeniu ze stylizowanymi ramami okiennymi, podkreślają otwory stolarki okienno-drzwiowej oraz ich wyszukany styl.

Parter

Zadaszone wejście prowadzi do sieni, w której uwzględniono miejsce na szafę, ulokowane na dwóch ścianach po prawej stronie, natomiast z pomieszczenia gospodarczego po lewej stronie można dostać się do jednostanowiskowego garażu. Mała toaleta sąsiaduje z ustawnym salonem i gustowną jadalnią, zaprojektowanymi na całej szerokości domu.

Kilkuskrzydłowe drzwi balkonowe doskonale oświetlają salon. W letnie dni powiększą one strefę dzienną o długość tarasu. Narożny kominek dodaje pomieszczeniu osobliwego uroku i pozwala na pełen relaks przy iskrzącym się płomieniu.

Osoby chętne mogą wzbogacić aneks kuchenny o wyspę kuchenną, która w naturalny sposób oddzieli strefę wypoczynkową od kuchennej.

Barek, który powstanie w ten sposób, będzie gromadzić smakoszy potraw i wielbicieli kuchennych ploteczek. Wszak wszyscy wiemy, że najlepsze imprezy odbywają się zawsze w kuchni!

Piętro

Na piętrze znajdują się 3 pokoje – dwa od strony ogrodu, trzeci zaś to główna sypialnia z garderobą od strony frontu. Pokoje będą widne, ponieważ zastosowano dwuskrzydłowe drzwi balkonowe. Wszystkie przeszklenia w tych pokojach zostały zabezpieczone szklanymi balustradami.

Plusem w układzie funkcjonalnym jest duży taras dostępny z łazienki, który można wykorzystać w rozmaity sposób. Również jako miejsce wypoczynkowe lub przydatna strefa „suszenie prania”.

Z398 jest projektem dedykowanym dla rodzin będących właścicielami wąskiej działki.

PROPOZYCJE MATERIAŁOWE

ŚCIANY: gazobeton, ceramika, silikaty
STROP: betonowy gęstożebrowy, drewniany
DACH : dachówka, blachodachówka, blacha

DANE TECHNICZNE:

 • 97.3 m² Powierzchnia użytkowa
 • 19.2 m² Powierzchnia garażu
 • 97.3 m² Powierzchnia zabudowy
 • 349.83 m³ Kubatura
 • 22° Kąt nachylenia dachu
 • 281757 zł Cena stan surowy zamknięty
 • 2170 zł Koszt projektu

RZUTY:

PARTER:
 • 1.sień
  5,6 m²
  2.garaż
  19,2 m²
  3.hol+schody
  8,8 m²
  4.schowek
  2,6 m²
 • 5.WC
  2,5 m²
  6.salon+jadalnia
  20,1 m²
  7.kuchnia
  8,6 m²
  8.pom. gospodarcze
  6,3 m²
PIĘTRO:
 • 1.hol
  5,1 m²
  2.pokój
  10,3 m²
  3.pokój
  10,5 m²
  4.łazienka
  4,9 m²
 • 5.pokój
  11,0 m²
  6.garderoba
  3,6 m²
  7.łazienka
  3,6 m²
Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
velotime.com.ua

www.farm-pump-ua.com/nandrolondeka.html

https://unc-mps.com.ua