Najlepsze Domy
Mały dom parterowy z 3 sypialniami i dofinansowaniem MDM

Mały dom parterowy z 3 sypialniami i dofinansowaniem MDM

Projekt tradycyjnego domu parterowego z dachem dwuspadowym, ciepłą elewacją oraz gorącym wnętrzem. Duże przeszklenia stanowią domenę tylnej części domu. Elewację wykończono cegłą ewentualnie klinkierem oraz szarym tynkiem. W droższej wersji można użyć szarych płyt na białym podłożu. Całość urozmaicono pergolami, umieszczając je zarówno od strony frontowej, jak i ogrodowej.

Powierzchnia użytkowa parteru wynosi ok. 90 m2., więc Z316A może być domem MDM. Istnieje możliwość zaadaptowania poddasza na użytkowe.

Wejście zadaszono w podobny sposób z przodu jak i od strony tarasowej. Pomieszczenie gospodarcze na paliwo stałe dostępne jest z zewnątrz, aczkolwiek istnieje możliwość dodania drzwi we wnętrzu, dzięki czemu powstanie przejście łączące kotłownię z resztą domu.

Wnętrze domu podzielono na część dzienną oraz nocną.

Z prawej strony znajduje się ustawny salon połączony z widną jadalnią. Celowo użyto okien do samej podłogi. Przyjemnie jest bowiem spędzać czas w mieszkaniu dobrze doświetlonym. Kominek umiejscowiono na rogu, aby iskrzący się ogień w palenisku widoczny był z różnych stron w pomieszczeniu. Dodaje on wnętrzom osobliwego smaku ciepła rodzinnej atmosfery.

Kuchnię otwarto na salon, aby powiększyć przestrzeń i zjednoczyć domowników. Podręczną spiżarkę doceni każda Pani domu. Pan domu również nie będzie jej przeciwny. Wszak wino domowej roboty należy przechowywać „w zasięgu ręki” odwiedzających nas gości.

Łazienkę z miejscem na pralkę zaprojektowano centralnie.

Lewa część domu to strefa nocna. 3 sypialnie, zostaną gustownie urządzone ręką przyszłej Pani domu. Dodatkowy pokój powstał kosztem prywatnych garderób oraz łazienki.

Jeśli potrzebujemy na niewielkiej powierzchni mieć 3 sypialnie, wówczas proponujemy państwu Z316A. Strop zaprojektowano w ten sposób, że na górze można uwzględnić poddasze użytkowe.

Istnieje możliwość zakupienia projektu podstawowego z alternatywą późniejszego zaadaptowania poddasza na dodatkowe pomieszczenia. Można również od razu zakupić wariant Z316p z gotowym poddaszem do wykończenia. Wykończenie poddasza może nastąpić już w toku procesu budowy lub na późniejszym etapie, w czasie gdy aktualnie zamieszkujemy budynek.

DANE TECHNICZNE:

  • 92.2 m² Powierzchnia użytkowa
  • 131.4 m² Powierzchnia zabudowy
  • 273.55 m³ Kubatura
  • 35° Kąt nachylenia dachu
  • 18.5 m Szerokość działki
  • 20.6 m Długość działki
  • 1670 zł Koszt projektu

RZUTY:

ELEWACJE:

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
велосипед Comanche Ontario Sport М

make-up.kiev.ua