REKLAMA
Najlepsze Domy
Bliźniaczy "kubik" z płaskim dachem 120 mkw. Zobacz projekt!

Bliźniaczy "kubik" z płaskim dachem 120 mkw. Zobacz projekt!

Projekt Zb30 to propozycja domu idealnie przystosowanego do zabudowy bliźniaczej. Nowoczesne wykończenie elewacji podkreślono okładziną w odcieniach czerni, grafitu i szarości oraz zabezpieczeniem balkonów w postaci przeszklonej balustrady.

Charakterystycznymi elementami są: ozdoby w postaci pionowych żaluzji, płaski dach pozbawiony okapów oraz całościowa kubiczność budynku.

W podcieniu usytuowano wejście do wnętrza domu. Wita nas sień, gdzie mamy miejsce na szafę wnękową sięgającą pod sam sufit. Stamtąd przejście do holu, który jest węzłem komunikacyjnym między wszystkimi częściami domu. Prawa strona to część gospodarcza: jednostanowiskowy garaż oraz kotłownia.

Otwarta dzienna strefa

Tylna część domu to ponad trzydziestometrowy salon z jadalnią i aneksem kuchennym. Stanowi otwartą część dzienną – centrum powszedniego życia rodzinnego. To wygodna strefa wypoczynkowa z dużą sofą, kinem domowym i kominkiem do opracowania według natchnienia właścicieli domu.

Panoramiczne przeszklenie tarasowe, o długości dwóch ścian, doskonale doświetla wnętrze i płynnie łączy dom z ogrodem. Oryginalnie zaaranżowany taras sprzyja spotkaniom przy lampce czerwonego wina.

Zaprojektowano również nieduże WC pod schodami, aby dobrze wykorzystać każdy kawałek przestrzeni.

W nocnej strefie

W strefie nocnej na piętrze mieszczą się trzy pokoje. Dwa z nich posiadają wyjścia na balkony. Niektóre z pokoi przeznaczono na pokoje dla dzieci, ostatni – trzeci to sypialnia rodziców. Pokoje są ustawne i przestronne, dzięki czemu można je odpowiednio umeblować dostarczając potrzebnego miejsca na naukę dla dzieci.

Nie zabraknie również miejsca na pojemne szafy. Repertuar drugiej kondygnacji dopełnia duża, doświetlona dziennym światłem łazienka oraz pralnia. Bezpośrednie wyjście na balkon, aby móc powiesić świeżo uprane rzeczy, stanowi kolejny duży atut proponowanego Państwu bliźniaka.

Prezentowany projekt domu to świetne połączenie nowoczesnego stylu i funkcjonalnych rozwiązań. W segmencie zaprojektowano funkcjonalny układ, zapewniający jego komfortowe użytkowanie i wykorzystanie całej powierzchni niedużego segmentu domu.

  DANE TECHNICZNE:

 • 119.5 m² Powierzchnia użytkowa
 • 21.2 m² Powierzchnia garażu
 • 101.2 m² Powierzchnia zabudowy
 • 7.3 m Wysokość kalenicy
 • Kąt nachylenia dachu
 • 153383 zł Cena stan surowy zamknięty
 • 2670 zł Koszt projektu

RZUTY:

PARTER:
 • 1.salon+kuchnia
  30,8 m²
  2.hol
  8,0 m²
  3.WC
  2,9 m²
 • 4.sień
  6,7 m²
  5.pom. gosp.
  6,0 m²
  6.garaż
  21,2 m²
PIĘTRO:
 • 1.pokój
  12,2 m²
  2.pokój
  14,5 m²
  3.pokój
  13,4 m²
 • 4.łazienka
  7,1 m²
  5.pralnia
  8,1 m²
  6.hol
  9,8 m²

ELEWACJE:

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!