REKLAMA
Najlepsze Domy
KONKURS: Szukamy najpiękniejszego mieszkania w Polsce!

KONKURS: Szukamy najpiękniejszego mieszkania w Polsce!

Weź udział w naszym konkursie!
Weź udział w naszym konkursie!
Zrób zdjęcia swojego mieszkania lub domu! Najładniejsze wnętrze nagrodzimy profesjonalną sesją zdjęciową i publikacją na łamach Dobrze Mieszkaj. Wyniki ogłosimy w trakcie 4 Design Days w Katowicach!

Nasza droga Czytelniczko! Urządziłaś swoje mieszkanie i jesteś z niego dumna? Nasz Czytelniku! Chciałbyś się pochwalić jak mieszkasz i zobaczyć swoje wnętrze w magazynie Dobrze Mieszkaj? Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejsze mieszkanie, w którym nagrodą jest profesjonalna sesja zdjęciowa i publikacja wnętrza mieszkania lub domu na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Zrób co najmniej 5 zdjęć swojego mieszkania lub domu

2. Prześlij je na adres mailowy [email protected], w tytule podając "Konkurs Dobrze Mieszkaj", a w treści dodatkowo zamieść swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres mailowy, telefon)

3. Wszystkie zgłoszone mieszkania pokażemy na naszym fanpage'u na Facebooku

4. Nasze redakcyjne jury wyłoni najpiękniejsze wnętrze, które nagrodzimy profesjonalną sesją zdjęciową opublikowaną na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl. Wśród nagród znajdą się także nagrody rzeczowe od wystawców 4 Design Days.

5. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days 19 lutego w Katowicach. Jury konkursu: redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj oraz architekci wnętrz współpracujący z Akademią Dobrze Mieszkaj i udzielający porad na stoisku Tavateareviewa.

Zapraszamy do nadsyłania zdjęć swoich wnętrz!

Czytaj więcej o 4 Design Days: 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
раскрутка сайта днепропетровск

buy anabolic steroids

steroid-pharm.com