Najlepsze Domy
Dom z przyszłością - pierwszy tegoroczny numer już w sprzedaży!

Dom z przyszłością - pierwszy tegoroczny numer już w sprzedaży!

Właśnie ukazało się pierwsze w tym roku wydanie magazynu "Dom z przyszłością". Wiosna to temat przewodni i czas na zmiany - dobry moment na decyzję o budowie i wykończeniu domu lub na drobne modyfikacje związane z remontem i odświeżeniem mieszkania.

Właśnie ukazało się pierwsze w tym roku wydanie magazynu "Dom z przyszłością". Wiosna to temat przewodni i czas na zmiany - dobry moment na decyzję o budowie i wykończeniu domu lub na drobne modyfikacje związane z remontem i odświeżeniem mieszkania.

W tym wydaniu wiele miejsca poświęcamy zagadnieniom energooszczędności. Doradzamy, jak wybrać ekonomiczny i funkcjonalny projekt domu. Ponadto, szeroko omawiamy ciepłe technologie budowy. Poruszamy też ważne kwestie finansowe – sprawdziliśmy, z jakich programów dopłat można skorzystać decydując się na budowę domu energooszczędnego lub pasywnego. Nowością w systemie dopłat, realizowanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, jest program „Ryś”, który będzie wspierał termomodernizację domów jednorodzinnych.

Nie zapominamy o bardzo istotnych dla funkcjonowania nowoczesnego domu instalacjach. Omawiamy kwestie związane z zastosowaniem automatycznych systemów sterowania, wentylacji, oświetlenia, pomp ciepła czy instalacji pozwalających na odzysk wody deszczowej. Piszemy również o zaletach i ograniczeniach elektrycznego ogrzewania podłogowego oraz nowoczesnym wzornictwie grzejników.

Duże przeszklenia i okna dachowe to temat, który potraktowaliśmy szczególnie. Okna muszą się wpisywać w stylistykę bryły domu i mają niebagatelne znaczenie podczas aranżacji wnętrz. Nie pomijamy też kwestii nowoczesnych drzwi wejściowych i automatycznych systemów ich otwierania oraz ciepłych bram garażowych.

Wiosna to też pora na porządki, zarówno w domu, jak też w ogrodzie. Podpowiadamy jak te, na ogół nielubiane zajęcia, usprawnić.

Prezentujemy również projekty domów zaproponowane przez polskie biura architektoniczne. Być może spośród nich wybierzecie Państwo swój przyszły dom. Życzymy udanych wiosennych zmian i przyjemnej lektury.

Nowy numer do nabycia: http://salonprasowy.pl/dom-z-przyszloscia-1-2016.html

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
read more antibioticlistinfo.com

www.antibioticlistinfo.com/cipro.html