REKLAMA
Najlepsze Domy
Bezpłatne porady projektantów wnętrz na 4 Design Days

Bezpłatne porady projektantów wnętrz na 4 Design Days

Fot. Pixabay.com
Fot. Pixabay.com
Urządź się z Dobrze Mieszkaj! Redakcja magazynu i portalu Dobrzemieszkaj.pl zaprasza na darmowe konsultacje z projektantami wnętrz - czekamy na was w dniach 18-19 lutego w czasie 4 Design Days w katowickim MCK!

Nie wiesz, jak ustawić sprzęty w małej kuchni? Nie masz pojęcia, jaką kanapę wybrać do salonu, jak optycznie powiększyć niewielki przedpokój, a może jaki kolor farby najlepiej sprawdzi się w twoim mieszkaniu? Przygotuj pytania, zabierz ze sobą rzut mieszkania lub domu i odwiedź strefę Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days – nasi projektanci podpowiedzą, jak je urządzić, jak dobrać meble i kolory, jak powiększyć małą kuchnię czy odmienić niefunkcjonalną łazienkę.

W dniach 18-19 lutego na stoisku naszej redakcji dyżurować będą doświadczeni projektanci wnętrz, którzy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania. W tym roku współpracują z nami:

- Joanna Ochota - właścicielka pracowni Archimental Projektowanie Wnętrz, z wieloletnią praktyką w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, autorka wielu nagradzanych projektów wnętrz ().

- Małgorzata Mataniak-Pakuła - właścicielka pracowni Architektura i Wnętrza Profil-art, architekt z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz, nauczyciel akademicki na kierunkach Architektura oraz Architektura wnętrz ().

- Piotr Stanisz - właściciel Pracowni Architektury PS, architekt, projektant, autor i współautor wielu projektów budynków i wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej, aktywny w wielu konkursach architektonicznych i wzorniczych w kraju i zagranicą ().

- Marta Kilan i Tomasz Słomka - założyciele pracowni TOKA+home, duet doświadczonych i kreatywnych projektantów wnętrz, z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Na stoisku Dobrze Mieszkaj będą także dostępne magazyny wnętrzarskie wydawnictwa Tavateareview/PTWP – Dobrze Mieszkaj, Świat Łazienek i Kuchni, Dom z Przyszłością, katalogi domów Najlepsze Domy oraz magazyny branżowe – Łazienka i Meble Plus. Redakcja zaprasza na rozmowy o pięknych wnętrzach, designie i dobrej architekturze, przy smacznych ciastkach i pysznej kawie:)

4 Design Days odbędą się 16-19 lutego 2017 roku. Ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Zobacz więcej: 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
eurobud.com.ua/bitumnaya-cherepitsa-docke-sheffild/

proffitness.com.ua

https://tmtravel.com.ua