Najlepsze Domy
Odwodnienie dachów płaskich

Odwodnienie dachów płaskich

Odprowadzanie wody deszczowej z powierzchni dachów płaskich, jak i tarasów, przysparzało dotychczas dekarzom wielu trudności. Na rynku pojawiają się jednak rozwiązania, które rozwiązują ten problem.

Zestawy Galeco z przeznaczeniem do dachów płaskich w całości rozwiązują problem doboru odpowiednich elementów oraz szczelnego łączenia ich. Gotowe sety składają się z wpustu dachowego, rury kanalizacyjnej oraz przejścia przez attykę-adaptera. Występują w różnych konfiguracjach dzięki czemu dają możliwość wyboru najlepszego sposobu odwodnienia grawitacyjnego na wszystkich typach dachów płaskich.

Adapter, który stanowi najbardziej innowacyjny element kompletu, został przygotowany w dwóch wersjach. W pierwszej z nich łączy się z rurą spustową pvc o wymiarach 70 x 80 cm i staje się częścią systemu Bezokapowego, w drugiej - z rurą stalową 80 x 80 cm i uzupełnia system Stal2.

Modułowa innowacja

Szeroki wybór elementów składowych zestawu odwodnienia gwarantuje możliwość precyzyjnego i łatwego dopasowania go do specyfiki dachu. W kompletach znajdują się wpusty dachowe z koszem żwirowym oraz wpusty attykowe z możliwością zamontowania kosza. Zapewniają one drożność spływu przy wybranej metodzie montażu. Producent daje także możliwość wyboru wpustu podgrzewanego, który zapobiega zamarzaniu wody przy ujemnych temperaturach i pomaga w należytym utrzymaniu powierzchni dachu zimą. Wpusty dachowe występują w formie prostej lub skośnej. Mogą być z uwagi na to łatwo montowane na dachach z niedużą warstwą termoizolacyjną. Uniwersalność zastosowania oraz możliwość montażu na wszystkich typach pokryć dachowych gwarantują wpusty z kołnierzem zaciskowym.

Do produkcji elementów zestawu Dachy Płaskie wykorzystane zostały odpowiednio dobrane materiały. Wybór poliuretanu i pvc najwyższej klasy oraz wysoka jakość wykonania gwarantują odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Zestawy nie poddają się działaniu korozji oraz są odporne na promieniowanie UV, co czyni je rozwiązaniem na lata.

Czytaj także: Najładniejsze fasady 2017 roku.

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
В интеренете нашел классный интернет-сайт , он описывает в статьях про Тестостерона Пропионат купить https://danabol-in.com/injection/testosteron /testosterone_propionate