Najlepsze Domy
Zobacz tradycyjny, angielski dom wart ponad milion funtów

Zobacz tradycyjny, angielski dom wart ponad milion funtów

Głównym założeniem projektantów było stworzenie prostego, zwyczajnego domu, nie pozbawionego jednak pierwiastka wyjątkowości. Oto jak prezentuje się dom, którego wartość wyceniono na milion dwieście tysięcy funtów.

Historia tego domu sięga 1955 roku. Położony w cichej okolicy, niedaleko miejscowości Watford (30 km na północny-zachód od Londynu) jest przykładem tradycyjnej, powojennej angielskiej architektury.

Parter to przede wszystkim otwarta strefa dzienna, na którą składają się salon, jadalnia i kuchnia. Dzięki dużym przeszkleniom nie brakuje w niej naturalnego, dziennego światła. Salon i jadalnia przedzielone są drewnianymi schodami. Jadalnię od kuchni oddzielają meble kuchenne. Dzięki temu, pomimo otwartej przestrzeni, wszystkie pomieszczenia są jasno wyznaczone.

Dodatkowo na parterze znajdują się jeszcze pokój / gabinet z widokiem na ogród, garaż oraz pomieszczenie gospodarcze.

Na piętrze znajduje się pięć sypialni (w tym jedna duża), łazienka i wc.

Jedną z największych atrakcji tej posiadłości jest ogród. Dom jest położony na lekkim, ale równym, wzniesieniu na niemal półhektarowej działce. Otoczony trawą, krzewami i drzewami sprawia, że naprawdę dobrze się w nim wypoczywa i miło spędza wolny czas. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

  • mordechaj,

    dom w którym mieszkam jest wart niecały milion (wycena z tego roku)... PLNów... a stnadard o wiele wyższy... te ceny w GB naprawde są z kosmosu hah
  • Gość,

    mistrzostwo jeśli chodzi o projekt i aranżacje pomieszczeń

  • gosia,

    :( z całym szacunkiem dla starej angielskiej architektury
Примоболан купить

steroid.in.ua