Najlepsze Domy
Zobacz piękny, nowoczesny dom z basenem

Zobacz piękny, nowoczesny dom z basenem

Już na pierwszy rzut oka widać, że inspiracją do stworzenia bryły tego domu był otaczający go krajobraz. Skaliste, nierówne góry mają odzwierciedlenie w linii dachu i kamiennych elewacjach. Pomimo takiej konstrukcji, głównie dzięki dużym przeszkleniom, dom sprawia dość lekkie wrażenie.

Już na pierwszy rzut oka widać, że inspiracją do stworzenia bryły tego domu był otaczający go krajobraz. Skaliste, nierówne góry mają odzwierciedlenie w linii dachu i kamiennych elewacjach. Pomimo takiej konstrukcji, głównie dzięki dużym przeszkleniom, dom sprawia dość lekkie wrażenie.

Wanaka House, który swą nazwę wziął od miejscowości i jeziora, przy którym stoi, to bez wątpienia przykład nowoczesnej, ale przyjaznej architektury. Naturalne materiały (kamień i drewno), bardzo charakterystyczne dla tej okolicy, zostały użyte do budowy zarówno wnętrza, jak i elewacji domu. Duże przeszklenia umożliwiają podziwianie niesamowitego krajobrazu gór i jeziora.

Dzięki licznym tarasom, łączącym oba budynki, strefa wewnętrzna i zewnętrzna bardzo się przenikają. W tak ciepłym klimacie możliwe jest więc niemal ciągłe spędzanie czasu na świeżym powietrzu w pobliżu domu.

Projektanci nie zapomnieli o ekologicznym aspekcie. Instalacja solarna na dachu zapewnia ciepłą wodę zarówno w domu, jak i w basenie.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
www.avtomaticheskij-poliv.net.ua

http://steroid-pharm.com

www.vorteleather.com.ua