Najlepsze Domy
Zobacz jak przebudowano dom w Londynie

Zobacz jak przebudowano dom w Londynie

Zadanie przed jakim stanęli architekci z biura Architecture For London nie było łatwe. Modernizacja wiktoriańskiego domu w chronionej strefie Londynu łączyła się z licznymi ograniczeniami. Efekt jest jednak w pełni zadowalający. Udało się stworzyć jasne, przyjazne mieszkanie, otwarte na ogród.

Podejmując się tego zadania architekci z Architecture For London postanowili zamienić ciemne, dość klaustrofobiczne, mieszkanie na przyjazne, jasne i przestronne. W tym celu przebudowali stara oranżerię, zaplanowali duże przeszklenia i podnieśli sufity. 

Dużą rolę odgrywa też biały kolor obecny we wnętrzu domu. Dzięki niemu pomieszczenia wydają się większe i lepiej rozpraszają światło. Nowoczesne rozwiązania funkcjonalne, współczesne meble i minimalizm zrobiły swoje. Mieszkanie w domu Highbury jest teraz doskonałym przykładem na architektoniczne połączenie tradycji z nowoczesnością.

Nie można też pominąć ogromnej roli niewielkiego ogrodu, połączonego z kuchnią dużymi szklanymi drzwiami przesuwnymi. Dzięki temu w letnie, ciepłe dni strefa dzienna "wychodzi" na zewnątrz, zyskując dodatkową powierzchnię. Sam ogród, choć niewielki, tworzy miłą, naturalną atmosferę w jednym z największych miast świata. 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
http://pharmacy24.com.ua

https://220km.net

http://220km.com.ua