Najlepsze Domy
Trzy mieszkania i biuro w jednym

Trzy mieszkania i biuro w jednym

Trzypokoleniowy dom, i w dodatku miejsce pracy - taki projekt to prawdziwe wyzwanie dla architekta. Tu połączenie funkcjonalności i estetyki naprawdę nie jest łatwe.

Zadanie jakie zostało wyznaczone projektantom Biura Architektonicznego Schröderwenning Architektem Ingenieure nie było łatwe do zrealizowania, jednak efekt końcowy przerósł wszelkie oczekiwania. W rezultacie dom jest nie tylko piękny, ale i przestronny i uniwersalny.

Wymagania wobec projektu były jasno zdefiniowane: zarówno młodsze, jak i starsze pokolenia rodziny powinny mieszkać i pracować pod jednym dachem. Oprócz tego, budynek miał posiadać elewację niewymagającą konserwacji, oraz dawać szerokie spektrum możliwości użytkowania. W ścisłym uzgodnieniu z inwestorem Biuro Architektoniczne Schröderwenning Architektem Ingenieure w Schuttorf dokładnie zrealizowało koncepcję domu, przeznaczonego dla trzypokoleniowej rodziny.

Zobacz także: Elegancki dom piętrowy

Zwarty dwukondygnacyjny dom o masywnej budowie zapewnia miejsce dla trzech mieszkań z pomieszczeniami pomocniczymi oraz biurem. Wszystkie przestrzenie zaprojektowano w taki sposób, aby były otwarte i gwarantowały jak największą uniwersalność. Rzuty poziome mają strukturę modułową i są wzajemnie ze sobą połączone poprzez położoną z przodu budynku klatkę schodową wraz z windą.

Harmonia dwóch światów
Trzypokoleniowy dom stoi w pięknym otoczeniu i w bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka Starości „Dom Anny“ w Schüttorf, prowadzonego przez Służbę Diakonii. Kubatura domu rozkłada się w kierunku południowym oferując wszystkim mieszkańcom i użytkownikom biur indywidualne pomieszczenia z ładnymi widokami oraz z optymalnym wykorzystaniem światła dziennego.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
steroid-pharm.com

www.kapli.kiev.ua