Najlepsze Domy
Nowe wydanie katalogu „Małe Domy. Najciekawsze Projekty” już w sprzedaży!

Nowe wydanie katalogu „Małe Domy. Najciekawsze Projekty” już w sprzedaży!

W katalogu prezentujemy wąski segment projektów gotowych skierowany do osób poszukujących domu o niewielkiej powierzchni, funkcjonalnego i ekonomicznego w budowie. Spośród zamieszczonych tu 138 projektów z pewnością uda się wybrać Państwu swój wymarzony dom.

W katalogu prezentujemy wąski segment projektów gotowych skierowany do osób poszukujących domu o niewielkiej powierzchni, funkcjonalnego i ekonomicznego w budowie. Spośród zamieszczonych tu 138 projektów z pewnością uda się wybrać Państwu swój wymarzony dom.

Popularność małych domów stale rośnie. Dzieje się tak ze względu na wysokie koszty utrzymania domów jednorodzinnych. Domy o niewielkiej powierzchni przy funkcjonalnym zagospodarowaniu przestrzeni i zastosowaniu rozwiązań energooszczędnych są nam w stanie zapewnić nie tylko wygodę, ale także niższe rachunki np. za ogrzewanie. W katalogu znajdą Państwo zarówno domy murowane, jak i drewniane, klasyczne i nowoczesne, z garażem lub z wiatą, parterowe, z poddaszem użytkowym i strychem.

W części poradnikowej przedstawiamy skuteczne sposoby na wizualne powiększenie małego domu, omawiamy podstawowe zasady doboru materiałów budowlanych czy okien dachowych. Ciekawie piszemy również o wyborze materiałów elewacyjnych i pokryć dachowych. Znajdą też Państwo informacje o izolacji poddasza i systemach kominowych oraz wentylacji.

Życzymy przyjemnej lektury i wielu inspiracji!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://progressive.ua

honda.ua