REKLAMA
Najlepsze Domy
Domy zrobione ze starych kontenerów. To się nazywa recykling

Domy zrobione ze starych kontenerów. To się nazywa recykling

Budowanie domów ze starych przedmiotów, przeznaczonych na złom nie jest nowym pomysłem. Jednak idea takiego budownictwa bardzo się rozwija. Angażują się w nią poważne firmy architektoniczne i efekty są zdumiewające. Oto kilka przykładów.

Budowanie domów ze starych przedmiotów, przeznaczonych na złom nie jest nowym pomysłem. Jednak idea takiego budownictwa bardzo się rozwija. Angażują się w nią poważne firmy architektoniczne i efekty są zdumiewające. 

Kontenery służące do transportu dużych elementów mają swoją określoną żywotność. Po tym czasie "idą" na złom. Okazuje się, że można je jeszcze wykorzystać i tchnąć w nie nowe życie. Kontener jest bardzo wdzięcznym materiałem do budowy domów. I nie tylko prostych, w których montuje się kilka okien i drzwi, ale bardzo złożonych konstrukcji o niesamowitych bryłach.

Trend budowania domów z materiałów pochodzących z recyklingu jest na tyle silny i rozwinięty, że dziś już nie tylko ci, którym brakuje na własny dom korzystają z takich rozwiązań. Ze starych kontenerów powstają urzędy, akademiki czy bary. Co ciekawe i przyciągające uwagę, odkąd biorą w tym udział poważne firmy architektoniczne, powstają budynki o bardzo interesujących bryłach i funkcjach.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której przedstawiamy kilka domów i innych budynków z całego świata, zbudowanych z odzyskanych kontenerów.  

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
www.make-up.kiev.ua

https://akkumulyatory.net