Najlepsze Domy
Dom nad jeziorem o „dwóch twarzach”

Dom nad jeziorem o „dwóch twarzach”

Właściciele tej rezydencji poszukiwali domu, dzięki któremu mogą odpocząć od trudów i znojów codziennego życia. Przestrzeń użytkowa domu została tak zaprojektowana, aby zapewnić mieszkańcom wypoczynek i relaks na najwyższym poziomie.

Dom jest usytuowany na skraju wysokiego klifu. Układa wnętrz został zorganizowany, tak aby wyeksponować wspaniałe widoki na otaczające jezioro i liściastym lasem.

Fasada elewacji skierowana na jezioro jest całkowicie przeszklona, dzięki czemu z każdego pokoju roztacza się panoramiczny widok na wodę, a użytkownicy mają uczucie jakby znajdowali się w samym środku jeziora.

Wewnętrzna równowaga

Duże przeszklenia, otwarte na wspaniały krajobraz nadają temu domowi nowoczesny charakter. Zaś od strony wejścia, frontowa elewacja ma bardziej stonowany, tradycyjny wygląd.

Strefa prywatna umiejscowiona jest w bardziej osłoniętej części. Sypialnie rodzinne znajdują się w pobliżu strefy wejścia, co zapewnia większą prywatność użytkownikom. Ta stylistyczna równowaga sprawia, że dom staje się praktyczny w użytkowaniu zarówno dla rodziny, jak i przybyłych gości.

Zobacz letnią, gorącą rezydencję na jednej z greckich wysp.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://buysteroids.in.ua

apach.com.ua/shop/category/elektromehanicheskoe-oborudovanie/kuttery

http://best-mining.com.ua